Hakkımızda

 

 

2004 yılında kurulan Firmamız, Türkiye’de profesyonel olarak çevreye duyarlı Bez Çanta, Elyaf Çanta, Tela Çanta ve Ham Bez Çanta tasarımı ve üretimini yapan ilk donanımlı firmalardan biridir. İmalatçı kimliğinin yanında firmalara geri dönüşümlü Bez Çanta, Tela Çanta, Elyaf Çanta tasarımları sunarak alanında Türkiye’ nin lider firması yolunda ilerlemektedir.

Kuruluşundan bu yana Firmamız, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için dünya ile yarışmaktadır. Bez Çanta, Elyaf Çanta, Tela Çanta ve Ham Bez Çanta daha güncel ismiyle Geri Dönüşümlü – Doğa Dostu Bez Çanta konusunda dünyadaki gelişmeleri de takip ederek en son teknoloji ile makine parkını yenileyip büyümesini devam ettirmektedir.

 

Firmamız yalnız teknolojide değişen ve yenilenen Bez Çanta, Elyaf Çanta, Tela Çanta ve Ham Bez Çanta ambalaj ürünlerini takip etmekle kalmayıp aynı zamanda AR-Ge faaliyetleriyle müşterilerine yeni çözümler sunmaktadır. Ürünün piyasada tutunabilmesi; doğru ve etkili bir ambalaj malzemesinin seçimine bağlı olduğu kadar geri dönüşümlü Bez Çanta ambalajın tasarımına da bağlıdır. Ürünün yapısına uygun seçilen geri dönüşümlü Bez Çanta renklerle uyumlu yazı ve biçimlerle tasarlanmış çekici ve güzel görünümlü bir ambalaj tüketiciyi olumlu yönde etkilemektedir.

Bu yönde Firmamız tasarım aşamasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. AR-GE çalışmalarını müşterilerinin istekleri doğrultusunda hızlı ve doğru şekilde sürdüren firmamızın sloganı “Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır.” olmuştur. Ürünlerimiz bez çanta, tela çanta, elyaf çanta, ham bez çanta, cotton, PP, PE ve türevlerinden üretilmekte olup doğada geri dönüşümü en hızlı olan ve çevreye zarar vermeyen bez çantalar şeklinde üretilmektedir.

Ülkesine ve çalışanlarına fayda sağlamayı amaçlayan Firmamız, sistemini sürekli yenilemeye ve iyileştirmeye yönelik şirket kültürünü yaratarak, teknolojide değişimi ve gelişimi izleyerek, yeni yatırımlar, yeni alanlar belirleyerek pazarda etkin pay sahibi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.